Hayat Bilgisi dersimizde öğrendiğimiz “Yönler” konusunu, gerçek yaşama uyarlayarak oyunlaştırdık.


Yazının Kategrosi: Blog | haberler | Kütüphane

Hayat Bilgisi dersimizde öğrendiğimiz “Yönler” konusunu, gerçek yaşama uyarlayarak oyunlaştırdık. Tahtaya ulaşmak için yönlerimizden faydalandık.

Hayat Bilgisi dersimizde öğrendiğimiz “Yönler” konusunu, gerçek yaşama uyarlayarak oyunlaştırdık. Hayat Bilgisi dersimizde öğrendiğimiz “Yönler” konusunu, gerçek yaşama uyarlayarak oyunlaştırdık. Hayat Bilgisi dersimizde öğrendiğimiz “Yönler” konusunu, gerçek yaşama uyarlayarak oyunlaştırdık. Hayat Bilgisi dersimizde öğrendiğimiz “Yönler” konusunu, gerçek yaşama uyarlayarak oyunlaştırdık. Hayat Bilgisi dersimizde öğrendiğimiz “Yönler” konusunu, gerçek yaşama uyarlayarak oyunlaştırdık. Hayat Bilgisi dersimizde öğrendiğimiz “Yönler” konusunu, gerçek yaşama uyarlayarak oyunlaştırdık. Hayat Bilgisi dersimizde öğrendiğimiz “Yönler” konusunu, gerçek yaşama uyarlayarak oyunlaştırdık.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Bizi Twitterda Takip Edin

Türkiye Üstün Zekalılar Yüksel Eğitim ve Gelişim Vakfı

Tüzyev Vakfı olarak, Wisc-R, Wisc-4, Torrence ve Standford Binnet testlerini uygulayan, değerlendiren ve bu testlerde Üstün Zekalı, Üstün Yetenekli ve/veya Üstün Potansiyelli olarak tanılanan çocukların eğitimini dünya standartlarında uygulayan bir vakıftır.