Kelime oyunu ile sözcük dağarcığımızı geliştirdik sözcükleri yapılarına göre kategorize ettik.


Yazının Kategrosi: Blog | haberler | Kütüphane

Türkçe dersimizde kelime oyunu ile sözcük dağarcığımızı geliştirdik ve bu sözcükleri bir sonraki adım olan ayrıştırmada yapılarına göre kategorize ettik.

Kelime oyunu ile sözcük dağarcığımızı geliştirdik sözcükleri yapılarına göre kategorize ettik. Kelime oyunu ile sözcük dağarcığımızı geliştirdik sözcükleri yapılarına göre kategorize ettik. Kelime oyunu ile sözcük dağarcığımızı geliştirdik sözcükleri yapılarına göre kategorize ettik. Kelime oyunu ile sözcük dağarcığımızı geliştirdik sözcükleri yapılarına göre kategorize ettik. Kelime oyunu ile sözcük dağarcığımızı geliştirdik sözcükleri yapılarına göre kategorize ettik. Kelime oyunu ile sözcük dağarcığımızı geliştirdik sözcükleri yapılarına göre kategorize ettik. Kelime oyunu ile sözcük dağarcığımızı geliştirdik sözcükleri yapılarına göre kategorize ettik.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Bizi Twitterda Takip Edin

Türkiye Üstün Zekalılar Yüksel Eğitim ve Gelişim Vakfı

Tüzyev Vakfı olarak, Wisc-R, Wisc-4, Torrence ve Standford Binnet testlerini uygulayan, değerlendiren ve bu testlerde Üstün Zekalı, Üstün Yetenekli ve/veya Üstün Potansiyelli olarak tanılanan çocukların eğitimini dünya standartlarında uygulayan bir vakıftır.