Thaumatrope'u

Kış Programımızda Popüler bir çocuk oyuncağı olan Thaumatrope’u Yaptık.


Yazının Kategrosi: Blog | haberler | kisprogrami

Popüler bir çocuk oyuncağı olan Thaumatrope 1824 yılında icat etmiştir. Bu oyuncak icat edildiğinde aslında icat ediliş amacı kullanıcısını eğlendirmekten ziyade optik bir yanılsamayı tanıtmak amacıyla yapılmıştır. Biz de Kış programı Çizgi sinema atölyesinde bu optik yanılsamayı deneyimledik hem de eğlendik…

Kış Programımızda Popüler bir çocuk oyuncağı olan Thaumatrope'u Yaptık. Kış Programımızda Popüler bir çocuk oyuncağı olan Thaumatrope'u Yaptık. Kış Programımızda Popüler bir çocuk oyuncağı olan Thaumatrope'u Yaptık. Kış Programımızda Popüler bir çocuk oyuncağı olan Thaumatrope'u Yaptık. Kış Programımızda Popüler bir çocuk oyuncağı olan Thaumatrope'u Yaptık. Kış Programımızda Popüler bir çocuk oyuncağı olan Thaumatrope'u Yaptık. Kış Programımızda Popüler bir çocuk oyuncağı olan Thaumatrope'u Yaptık. Kış Programımızda Popüler bir çocuk oyuncağı olan Thaumatrope'u Yaptık.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Bizi Twitterda Takip Edin

Türkiye Üstün Zekalılar Yüksel Eğitim ve Gelişim Vakfı

Tüzyev Vakfı olarak, Wisc-R, Wisc-4, Torrence ve Standford Binnet testlerini uygulayan, değerlendiren ve bu testlerde Üstün Zekalı, Üstün Yetenekli ve/veya Üstün Potansiyelli olarak tanılanan çocukların eğitimini dünya standartlarında uygulayan bir vakıftır.