Kıyafet İsim ve Görsellerini Eşleştirme Etkinliğinde Öğrencilerimiz Tüm Eşleştirmeleri Doğru Yaptılar


Yazının Kategrosi: Blog | haberler | Kütüphane

CLOTHES bizden sorulur diyen öğrencilerimiz, kıyafet isim ve görsellerini eşleştirme etkinliğinde  takım ruhunu da ortaya koyarak tüm eşleştirmeleri doğru yaptılar.

CLOTHES bizden sorulur diyen öğrencilerimiz, kıyafet isim ve görsellerini eşleştirme etkinliğinde  takım ruhunu da ortaya koyarak tüm eşleştirmeleri doğru yaptılar. CLOTHES bizden sorulur diyen öğrencilerimiz, kıyafet isim ve görsellerini eşleştirme etkinliğinde  takım ruhunu da ortaya koyarak tüm eşleştirmeleri doğru yaptılar. CLOTHES bizden sorulur diyen öğrencilerimiz, kıyafet isim ve görsellerini eşleştirme etkinliğinde  takım ruhunu da ortaya koyarak tüm eşleştirmeleri doğru yaptılar. CLOTHES bizden sorulur diyen öğrencilerimiz, kıyafet isim ve görsellerini eşleştirme etkinliğinde  takım ruhunu da ortaya koyarak tüm eşleştirmeleri doğru yaptılar. CLOTHES bizden sorulur diyen öğrencilerimiz, kıyafet isim ve görsellerini eşleştirme etkinliğinde  takım ruhunu da ortaya koyarak tüm eşleştirmeleri doğru yaptılar. CLOTHES bizden sorulur diyen öğrencilerimiz, kıyafet isim ve görsellerini eşleştirme etkinliğinde  takım ruhunu da ortaya koyarak tüm eşleştirmeleri doğru yaptılar. CLOTHES bizden sorulur diyen öğrencilerimiz, kıyafet isim ve görsellerini eşleştirme etkinliğinde  takım ruhunu da ortaya koyarak tüm eşleştirmeleri doğru yaptılar.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Bizi Twitterda Takip Edin

Türkiye Üstün Zekalılar Yüksel Eğitim ve Gelişim Vakfı

Tüzyev Vakfı olarak, Wisc-R, Wisc-4, Torrence ve Standford Binnet testlerini uygulayan, değerlendiren ve bu testlerde Üstün Zekalı, Üstün Yetenekli ve/veya Üstün Potansiyelli olarak tanılanan çocukların eğitimini dünya standartlarında uygulayan bir vakıftır.