Stanford Üniversitesi Yaz Yaratıcılık Kampı


Yazının Kategrosi: Blog | haberler | Yurt Dışı Eğitim

Pdf Dosyamızı görmek için lütfen tıklayınız: stanford

Üstün Zekalılar Eğitim Merkezi, U.S. News’e göre Amerika’nın en iyi Üniversitesi olan Stanford Üniversitesi ile 2016 Yaz Programı olarak 14-17 yaş için ortak bir eğitim çalışması düzenlemektedir. Bu Programa ÜST-ZEM tarafından seçilmiş çok az sayıda öğrenci götürülecektir.

Stanford Üniversitesi’nde öğrenciler, program boyunca, hızlandırılmış akademik ders programlarıyla beraber, diğer ülkelerden gelmiş benzer ilgileri olan öğrencilerle kaynaşma fırsatı bulacaklardır. Eğitim, Stanford Üniversitesi’nin kendi Phd ve uzmanları tarafından verilecektir. Programa, her türlü aktivite ve hafta sonu programları dahildir.

Program içerisinde, Stanford’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için, başvuru ve kabul işlemleri konusunda özel seminer verilecektir.

Programa sadece öğrenciler dahil olacak. Stanford’da bulunacak takım liderleri dışındı ÜST-ZEM’ den öğretmenler de öğrencilere program boyunca refakat edecektir.


Etiketler :Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Bizi Twitterda Takip Edin

Türkiye Üstün Zekalılar Yüksel Eğitim ve Gelişim Vakfı

Tüzyev Vakfı olarak, Wisc-R, Wisc-4, Torrence ve Standford Binnet testlerini uygulayan, değerlendiren ve bu testlerde Üstün Zekalı, Üstün Yetenekli ve/veya Üstün Potansiyelli olarak tanılanan çocukların eğitimini dünya standartlarında uygulayan bir vakıftır.