zekamız ile fiziki becerimizi birleştirerek hafızamızı güçlendiren koordinat ve strateji oyununu oynadık.


Yazının Kategrosi: Blog | haberler | Kütüphane

Beden eğitimi dersimizde zekamız ile fiziki becerimizi birleştirerek hafızamızı güçlendiren koordinat ve strateji oyununu oynadık.

Beden eğitimi dersimizde zekamız ile fiziki becerimizi birleştirerek hafızamızı güçlendiren koordinat ve strateji oyununu oynadık. Beden eğitimi dersimizde zekamız ile fiziki becerimizi birleştirerek hafızamızı güçlendiren koordinat ve strateji oyununu oynadık. Beden eğitimi dersimizde zekamız ile fiziki becerimizi birleştirerek hafızamızı güçlendiren koordinat ve strateji oyununu oynadık. Beden eğitimi dersimizde zekamız ile fiziki becerimizi birleştirerek hafızamızı güçlendiren koordinat ve strateji oyununu oynadık. Beden eğitimi dersimizde zekamız ile fiziki becerimizi birleştirerek hafızamızı güçlendiren koordinat ve strateji oyununu oynadık. Beden eğitimi dersimizde zekamız ile fiziki becerimizi birleştirerek hafızamızı güçlendiren koordinat ve strateji oyununu oynadık.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Bizi Twitterda Takip Edin

Türkiye Üstün Zekalılar Yüksel Eğitim ve Gelişim Vakfı

Tüzyev Vakfı olarak, Wisc-R, Wisc-4, Torrence ve Standford Binnet testlerini uygulayan, değerlendiren ve bu testlerde Üstün Zekalı, Üstün Yetenekli ve/veya Üstün Potansiyelli olarak tanılanan çocukların eğitimini dünya standartlarında uygulayan bir vakıftır.